درباره ما

شرکت محافظ دمای اشتاد شرق

شرکت محافظ دمای اشتاد شرق، با تکیه بر دانش بومی و همکاری برترین تولیدکنندگان صنایع شیمیایی و ساختمانی کشور و با هدف حمایت از تولید ملی فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت با بهره گیری از نیروهای متخصص سعی در ارائه محصولات با بالاترین کیفیت در صنعت ساختمان داشته و می­کوشد تا با رعایت استانداردهای ملی و بین المللی در این صنعت، نیازهای مشتریان داخلی و خارجی را مرتفع سازد.

امروزه یکی از اهداف دانش نوین در صنعت ساختمان، بهره­ وری انرژی و استفاده از انرژی­ های تجدیدپذیر می­باشد. شرکت محافظ دمای اشتاد شرق با این رویکرد اقدام به ارائه محصولی نموده که در راستای استفاده بهینه از انرژی و جلوگیری از هدررفت آن در ساختمان­ها، کمینه کردن نیاز ساختمان­ها به تأسیسات و تجهیزات مکانیکی و الکتریکی مرتبط با انرژی و کاهش تولید گازهای گلخانه­ای دستاوردهای قابل توجهی در پی داشته است.

شرکت محافظ دمای اشتاد شرق امید دارد گامی هرچند کوچک در راه خودکفایی و اعتلای تولید ملی، همگام با دانش روز دنیا بردارد.

امروزه یکی از اهداف دانش نوین در صنعت ساختمان، بهره­ وری انرژی و استفاده از انرژی­ های تجدیدپذیر می ­باشد. شرکت محافظ دمای اشتاد شرق با این رویکرد اقدام به ارائه محصولی نموده که در راستای استفاده بهینه از انرژی و جلوگیری از هدررفت آن در ساختمان­ها، کمینه کردن نیاز ساختمان­ها به تأسیسات و تجهیزات مکانیکی و الکتریکی مرتبط با انرژی و کاهش تولید گازهای گلخانه ­ای دستاوردهای قابل توجهی در پی داشته است.

شرکت محافظ دمای اشتاد شرق امید دارد گامی هرچند کوچک در راه خودکفایی و اعتلای تولید ملی، همگام با دانش روز دنیا بردارد.

محصول محافظ دما که دارای نمونه مشابه در سطح کشور نمی­باشد در مقایسه با سایر محصولات با عملکرد عایق انرژی در ساختمان­ها، دارای ویژگی  ­های منحصربفردی از جمله جلوگیری از هدر رفت انرژی و سرعت اجرای بالا می­باشد که جایگاه آن را در بازار هدف متمایز نموده است. 

شایان توجه اینکه مشخصات فنی محصول مذکور طی آزمون شماره 8679-98-7  از سازمان تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی استخراج شده و قابل استناد است.

سبد محصولات قابل عرضه­ی شرکت اشتاد شرق اقلام متنوع دیگری را نیز در خود جای داده است. از آن جمله می توان به سقف کاذب گریلیوم، درزگیر، چسب کاشت میلگرد، محصولات ضدحریق، رنگ­های مقاوم حرارت و … اشاره نمود که تمامی این محصولات با استفاده از پیشرفته­ ترین تکنولوژی­های روز دنیا تولید گردیده ­اند. همچنین در تولید این محصولات  سازگاری با محیط زیست از اولویت برخوردار بوده است.